Hakkımızda

İstanbul’un Aktivite Merkezi

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, İstanbul turizmine katkıda bulunmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında inşa edilmiştir.

8500 Yıllık tarihiyle, İstanbul’un en eski yerleşim yerinde, Yenikapı’da inşa edilen Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nin en önemli misyonu, İstanbul’un marka değerine katkı sağlamaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi BELTUR AŞ tarafından işletilen merkezde teknoloji, turizm, mimari, sağlık, kültür, sanat ve eğitim gibi birçok alanda fuar, sergi, lansman, ticari çekimler, basın toplantısı, gala, motivasyon toplantısı, resepsiyon, kampanya, seminer, genel kurul ve konser gibi çok sayıda etkinlik düzenlenebilmektedir.

18 bin 470 m²’lik bir alanda inşa edilen Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, 11 bin m² kapalı alana ve 16 m yüksekliğe sahiptir. Etkinlik alanı 3’e bölünebilmekte ve ayrı ayrı kullanılabilmektedir. A Salonu 3 bin 433 m², B Salonu 2 bin 978 m² ve C Salonu 2 bin 977 m² büyüklüğündedir.

Etkinlik alanı ile birlikte kullanılabilen 3 adet fuaye bulunmaktadır. Ana giriş fuayesi 802 m², B fuayesi 450 m², C fuayesi 450 m²’dir.

Restoran

Uluslararası gastronomi tecrübesine sahip mutfak şeflerimizin kaliteli ve lezzetli sunumlarıyla hizmet verilen 350 m²’lik restoranda Türk ve Dünya mutfağının farklı tatları konuklarımıza ikram edilmektedir. Düğün ve kurumsal organizasyon yemeklerini de özenle hazırlayan ekibimiz, etkinlik alanı içerisinde 3 bin kişilik yemek servisini VIP düzeyde gerçekleştirmektedir.

Kafe

Etkinlik sırasındaki kısa molalar için tasarlanmış ve sıcak soğuk içecek çeşitleri ile aperatif yiyecek çeşitlerinin yer aldığı 350 m²’lik kafe ile hizmet verilmektedir.

Teknoloji & Tasarım

Etkinlik için gerekli olan teknolojik tasarım, planlama ve yönetim hizmetleri tecrübeli ekibimizin koordinasyonunda çözüm ortaklarımızla birlikte yürütülmektedir.

Otopark

8 bin araç kapasiteli ve İSPARK tarafından işletilen otopark mevcuttur.